fbpx

MASÁŽE - Veronika Městecká

Práce maséra se stává mým životním posláním. Pracuji nejen se svaly, ale také s energií. Jsem průvodcem každého, kdo se zajímá o své zdraví jak fyzické, tak i duševní. Díky mým masážím se budete cítit znovuzrozeni a obnovíte svoji životní energii. Lidské tělo vnímám jako chrám naší duše. Pokud má duše emoční či psychický blok, tělo nám to poví. Neřeším jenom problém, ale také příčinu. V této oblasti vnímám obrovský seberozvoj. Vystupování z komfortní zóny a následné posouvání hranic mi umožňuje se dívat na věci či problémy z jiného úhlu.

Termín a hodinu je potřeba si rezervovat individuálně na čísle 727 945 560

RECENZE

Úplně úžasná masáž, člověk odchází jako znovuzrozený. Doporučuji určitě všem. Masérovi patří obrovské díky.

Vůbec jsem nevěděla, jak to na masážích probíhá, proto jsem si nechala pomoci s výběrem -> SKVĚLÉ

DRUHY MASÁŽÍ

Relaxační masáž těla

Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a odbourat následky stresu. Její exkluzivita a velká žádanost u klientů je způsobena nejen použitím speciálních „havajských“ hmatů a očistného rituálu v závěru, ale i tím, že je přizpůsobována momentálnímu tělesnému a psychickému stavu klienta – pokaždé Vás může čekat něco jiného. Podporuje krevní oběh, lymfatický systém ‐ tím i vylučování toxinů z organismu a jeho rychlejší regeneraci. Dodává novou energii a sílu ke kvalitnímu prožívání vašeho života.

Délka masáže Cena
60 min – záda + ruce
990 Kč
90 min – záda + hýždě + ruce + nohy zezadu
1 430 Kč
120 min ‐ tělo z obou stran
1 880 Kč

Regenerační

Dopřejte svému tělu odpočinek a regeneraci. Díky propojení technik z klasické masáže, trigger pointu a prvků havajské masáže spolu s jemným dotekem, vzniká kombinace regenerace s harmonizací, která má blahodárné účinky na vaše tělo i duši.

Účinky masáže:

 1. prokrvuje tkáň
 2. podporuje trávení a stimulaci látkové výměny
 3. napomáhá odstranění nahromaděné mízy v některých orgánech
 4. zlepšuje proudění energie
Délka masáže Cena
60 min
990 Kč
90 min
1 430 Kč
120 min
1 880 Kč

Harmonizace čaker

Čakry jsou nedílnou součástí energetického těla, které sice není vidět, ale lze jej nacítit. Jsou to energetická centra, která ovlivňují jak naše psyché neboli duši, tak i fyzické tělo. Představte si je jako ozubená kolečka v hodinách, která se neustále otáčejí. A tím dodávají energii našemu bytí. Jakmile však se přestanou točit či pomalu se točí, nebo naopak se točí až moc rychle, tzv. přepálí to“, tak se to začne projevovat na naší náladě, emocích, celkově na psychice a poté na těle různými zdravotními problémy.

Čaker máme v těle tisíce, avšak mezi ty hlavní základní se jich počítá sedm plus dvě:

 1. Muládhára – kořenová
 2. Svádhišthána – sakrální
 3. Manipura – Solar plexus
 4. Anaháta – srdeční
 5. Višiddhi – krční
 6. Adžňa – třetí oko
 7. Sahasrára- korunní
 8. Earth Star
 9. Soul Star

Harmonizace čaker znamená jejich nastavení do správné rovnováhy. Na začátku probíhá rituál, při kterém se zaměřujeme na vyhledávání problematických center a následně očistný proces energetického těla. Poté se přechází k samotné harmonizaci.

Délka masáže Cena
90-120 min
1 490 Kč

Hormonální

Tato speciální masáž pro ženy dokáže tělo detoxikovat a harmonizovat na všech úrovních bytí. Podporuje vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, sekreci potních žláz, normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků či výronů, relaxuje nebo tonizuje svaly, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Dochází ke zrychlení celkové regenerace organismu, okamžitému vyplavování hormonů ŠTĚSTÍ a k nastolení psychické pohody. Vyplavuje se množství endorfinu do mozku, které u klientů navozují pocit štěstí a spokojenosti. Pomáhá udržovat zdraví a odbourává emocionální stres. Uvolňuje emoční napětí, stažené svalstvo a podporuje správné, hluboké dýchání.

Délka masáže Cena
90-120 min
1 490 Kč

Antistresová havajská masáž hlavy a dekoltu – přídavek k hodinovým masážím (samostatně neprodejné)

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Masáž hlavy je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je  člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí. Masáž obličeje má nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

Délka masáže Cena
30 min – hlava a dekolt
490 Kč

Relaxační masáž chodidel – přídavek k hodinovým masážím (samostatně neprodejné)

Relaxační masáž chodidel je technika, při níž se prsty, nebo speciálním nástrojem tlakem masírují reflexní plošky na chodidlech,  čímž dojde k hlubokému uvolnění a povzbuzení samoléčících schopnosti těla. Zároveň dodává životní energii a zklidňuje mysl. Relaxační masáž chodidel je bezpečná a přirozená metoda, která pomáhá tělu s aktuálními zdravotními problémy, ale působí i preventivně, protože například při neobvyklé vyšší bolestivosti nějakého bodu se dá zjistit počínající nerovnováha v odpovídajícím orgánu.

Délka masáže Cena
30 min
490 Kč

Těhotěnská masáž

Běžná masáž v těhotenství není vhodná. Na nastávající maminku a nenarozené miminko je potřeba brát velmi zvláštní ohled.

Tato masáž se provádí od druhého trimestru. Jedná se o příjemnou uvolňující masáž pro budoucí maminky, které mají nejčastěji bolesti zad v křížové oblasti díky rostoucímu bříšku. Provádí se na lehátku, kdy nastávající maminka leží na boku a díky jemným, účinným technikám se jí pomáhá ulevit od bolesti a zmírnění otoků v průběhu těhotenství. Masírují se nohy, záda, bříško (samozřejmě po domluvě s maminkou a jejím souhlasem), šíje a obličej pro naprosté uvolnění a vypnutí

Kontraindikace:
 
 • první trimestr
 • rizikové těhotenství
 • akutní nevolnost
 • zvracení
 • jakákoli neobvyklá bolest
 • vysoký krevní tlak
 • vnitřní či vnější infekce
 • horečka
 • průjem
 • cukrovka (užívání inzulinu)
 • křečové žíly (nesmí v nich být zánět)
 • zanícené oblasti
 • lokální infekce
 • otevřené rány
 • masáž břicha do 4. měsíce
Délka masáže Cena
90 min
890 Kč

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo