fbpx

MASÁŽE

Jmenuji se Markéta Laura Vladíková a ráda vás uvítám u nás v hotelu na masážích. 

Při jejich provádění se snažím být zprostředkovatelem, který umožňuje za působení hudby, aromaterapie, dechu, relaxace a pečujícího doteku navodit u klienta maximální stav uvolnění. Čím více se člověk dokáže uvolnit a oprostit od vnějšího světa i vlastních myšlenek, tím lépe a hlouběji se jeho tělo začne regenerovat. Zvláčnění svalů, uvolnění vaziv, kloubů, působení na tlakové body a důležité uhlazení energií po těchto zásazích, to vše masáže obsahují. Přes tělesné uvolnění někdy dochází i k hlubším ponorům do našeho podvědomí a problémy, které člověka trápí se mohou během masáže zmírnit či odeznít. Někdy třeba jen tím, že si dopřejeme péči a dáme pozornost tomu nejdůležitějšímu – sobě. 

Ráda vás tímto procesem budu provázet.

Termín a hodinu je potřeba si rezervovat individuálně na čísle 605 257 563

DRUHY MASÁŽÍ

HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ CELÉHO TĚLA

Při této masáží se pracuje s osou páteře, intuitivní reflexologií, tlakovými body, uvolněním kloubních spojení, meridiány a někdy také s barvami a energií. Cílem masáže je harmonizace fyzických i duševních pochodů a v některých případech může dojít také k otevření hlubších úrovní duše. Zážitek prohloubí aplikace individuálního výběru esenciálních olejů.

Délka masáže Cena
90 min
1 500 Kč

MASÁŽ HÝŽDÍ, KŘÍŽOVÉ OBLASTI A ZAD

Vhodná zejména při blokádách v kyčlích, v kříži, podél páteře, mobilizuje lopatky, uvolňuje a regeneruje. Masáž probíhá v lehu na břiše. Možnost i baňkování + tepání. 

Délka masáže Cena
45 min
750 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ (ZADNÍ ČÁSTI TĚLA)

Relaxační masáž zadní části těla, uvolnění těla i duše. V zimních měsících je možnost prohřátí lávovými kameny.

Délka masáže Cena
60 min
1000 Kč

MASÁŽ HLAVY, OBLIČEJE, ŠÍJE A RAMEN V LEHU NA ZÁDECH

Při přetížené či negativní mysli a napětí, špatném spánku, při neschopnosti „vypnout mysl“. Masáž je určená k obnově duševních sil a je zakončena zvukovou lázní. 

Délka masáže Cena
45 min
750 Kč

REFLEXOLOGIE PLOSEK A MASÁŽ CELÝCH NOHOU

Vhodná zejména pro ty, kteří nadměrně pracují ve stoje, má pozitivní vliv na orgány i celé tělo. Rehabilitace kloubních spojení, ulevující baňkování v okolí bolestivých kloubů s následným rozmasírováním

Délka masáže Cena
45 min
750 Kč

Lymfatická MADERO masáž

Masáž k vyhlazování kůže, odvodňování tkání, stimulaci lymfy, prokrvení a okysličení zatuhlých tkání a prevenci žilní nedostatečnosti především na partiích hýždí, boků a nohou. Ruční rozmasírování zatuhlých míst a následně masáž dřevěnými pomůckami s ohlazenými výstupky působícími hlouběji do tkání.

Délka masáže Cena
45 min
800 Kč

Duchovní poradna spojená s výkladem karet, aura-somou, tádé svícemi s lokální masáží a zvukovou lázní

Možnost nahlédnout skrze karty do vámi zadaného problému a následně aplikovat další metody harmonizace

Délka masáže Cena
60 min
1 000 Kč

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo