fbpx

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ

Dvoulůžkové pokoje jsme navrhli tak, abyste v nich nalezli soukromí a pohodlí nezbytné k zaslouženému oddychu.

RODINNÝ POKOJ

Plánujete-li pobyt s rodinou nebo partou přátel, je náš velký rodinný pokoj pro Vás tou pravou volbou. Součástí pokoje jsou dvě oddělené místnosti

APARTMÁN

Plánujete-li pobyt v přírodě a chcete mít opravdu romantické zázemí, je pro vás tento apartmán tou pravou volbou. Jeho součástí jsou dva samostatné pokoje a prostorný balkon, který z večerů na Samsaře udělá nezapomenutelný zážitek.

LUXUSNÍ STUDIO

Vítejte v našem nejoblíbenějším pokoji. Spaní si vychutnáte v manželské posteli nebo ve dvou oddělených lůžkách. Součástí nadstandardní výbavy je velký gauč s projektorem a promítacím plátnem. Jako jediný pokoj obsahuje vlastní kuchyň se spotřebiči ku každodennímu vaření nicméně věříme, že se nenecháte ochudit o plný servis v naší restauraci. Třešničkou na dortu tohoto pokoje je obrovská terasa s výhledem na hořický hřeben. Zkrátka jako na horách.

NAŠE BLÍZKÉ OKOLÍ

DŮM
PŘÍRODY

Dum prirody

PROPAST
MACOCHA

PUNKEVNÍ
JESKYNĚ

SINGLE TRAIL
JEDOVNICE

LANOVÉ CENTRUN
VELKÁ DOHODA

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Výhled na krásné údolí
  • Certifikované dětské hřiště BALANC SYSTEM
  • Cyklisté vítáni
  • Klid a naprosté soukromí
  • Ohniště se stylovým přístřeškem
  • Manželské postele i oddělená lůžka
  • TV i lednice na pokoji
  • Minibar
  • WiFi - bezdrátové připojení
  • Parkování hlídané kamerovým systémem

RECENZE

“Byla jsem na svatbě na Statku Samsara a bylo tam překrásně. Nádherné prostředí, překrásné okolí, vzorná obsluha, milý, usměvavý a ochotný personál. Prostě senzace. A pokud budu mít příležitost, vždy se tam ráda vrátím.

Květa Kuřová

“Kouzelné místo, které vyzařuje pozitivní energii  Měli jsme možnost strávit zde pouze 1 noc, ale byli jsme s manželem doslova nadšeni – krásný zrekonstruovaný statek, interiér doladěný do posledního detailu, Nepálské prvky, fotografie, každý pokoj laděn do jiné barvičky, ale vše ve dřevě a v přírodních materiálech, ohniště, kolem pastviny s ovečkami, prostě nádhera.”

– Péťa Bardonová

“Fajn ubytování s pohledem do lesa, pěkné, klidné místo, milý personál. Výborný výchozí bod na výlety.  Skvělá kuchyně, sice dost drahá, ale jídla byla originální, nápaditá a výborná. Velmi levné a pěkné wellness s finskou saunou a ochlazovací terasou venku (pára by chtěla ještě vylepšit). Určitě se ještě vrátím.”

– Zdeňka Malá

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo