fbpx
foto-222

UBYTOVÁNÍ

Kapacita našeho celého areálu činí až 100 hostů. K dispozici máme 32 lůžek. Zvýhodněná cena za lůžko již od 1200 Kč. Rádi Vám nabídneme zvýhodněnou cenu ubytování jak v den svatby, tak den před svatbou. Novomanželské apartmá na svatební noc od nás máte jako svatební dar zdarma. S rezervací areálu je vyžadována úhrada celé ubytovací kapacity. 

PRONÁJEM

Pronájem celého areálu již od 19000 Kč. Pronájem areálu je časově vymezen od 8:00 hod. ve svatební den do 11:00 hod. v den následující, ale samozřejmě je možná individuální domluva a prodloužení pronájmu. Hlavní sál máte však k dispozici již den před svatbou od 15 hod., můžete si tak přivézt vše potřebné.

CATERING

Zajistíme pro Vás a Vaše hosty kompletní catering – studený raut při příjezdu hostů, servírované svatební menu či rautový oběd, odpolední teplý raut i večerní grilování v naší letní kuchyni na venkovní terase. Svatební menu sestavíme dle Vašich představ. 

CUKRÁŘKA

Rádi Vám zprostředkujeme kontakt na naši skvělou cukrářku, se kterou se můžete dohodnout na svatebním dortu i sladkém baru. Samozřejmě si ale můžete přivézt vlastní dort i cukroví v neomezeném počtu. 

NÁPOJE

Zajistíme pro Vás kompletní výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Víno Vám nabídneme z rodinného vinařství Vican nebo můžete využít mobilní vinný bar Degusta. Akceptujeme i možnost vlastního vína za korkovné 200 Kč / láhev 0,75 l.
Rádi Vám ale vyjdeme vstříc v podobě možnosti vlastní domácí pálenky v množství 3l.

AREÁL

Svatební obřad se u nás odehrává v třešňovém sadu nebo v případě nepřízně počasí na venkovní kryté terase. Pro malé svatebčany máme dětské hřiště nebo Vám rádi připravíme hrací místnost. Využít můžete i naše báječné wellness a téměř každá svatba ocení komentované krmení našich zvířat. A svatbu u nás můžete mít i v zimě. 

DALŠÍ SLUŽBY

Rovněž Vám rádi poradíme s výběrem dalších služeb a zprostředkujeme kontakt na naše ověřené svatební dodavatele, kteří pro Vás rádi připraví květinovou výzdobu i dekorace, zajistí hudbu, fotografické služby, video i foto koutek, svatební šaty a služby vizážistky.

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo