fbpx

RESTAURACE (na rezervace)

Čím dřív si rezervujete svůj oblíbený stůl, tím hezčí den pak budete mít :).

Vážení hosté, milí příchozí!

Omlouváme se, v letním období Vám na terase nabídneme nápojový servis a dezerty. Naše kuchyně je v tomto období plně vytížena obsluhou ubytovaných hostů a privátními akcemi.

Ovšem velmi rádi pro Vás zajistíme na základě předběžné rezervace posezení s přáteli, narozeninové oslavy, firemní obědy a podobně.

Pro zajištění termínu a průběhu Vaší návštěvy nám prosím napište na adresu: 

akce@stateksamsara.cz

Vhodný termín najdeme a nabídku Vám obratem vytvoříme.

Dle možností budeme nabízet grilování na terase pro veřejnost, prosím sledujte informace na facebooku a instagramu.

Na podzimní a zimní období chystáme nabídku gastronomických akcí a degustací a těšíme se, že si tyto akce společně užijeme.

Přejeme krásné léto!

Tým Statku Samsara

Zarezervujte si svůj oblíbený stůl na tel. čísle +420 702 098 832 nebo přes kontakty.

RECENZE

“Byli jsme tu s dětmi na polední menu a za zvířátky. Pro děti bylo meníčko skvěle vymyšlené, každý si vybral a moc si pochutnaly. Mají zde k dispozici pro děti pastelky a jiné hračky, také jsou zde k zapůjčení jídelní židličky. Skvělé hřiště, velké výběhy pro zvířata, krásné posezení na terase. Obsluha velmi milá.

Tereza Krejčiříková

“V krásném prostředí Blanska kdosi vybudoval krásné místo. Borci mají kuchyni pevně v rukou, dámy se nádherně točí kolem stolů. Sluší jim to neskutečně. No a my, jako zákazníci levitujeme štěstím. Ten kdo je ochoten se takto nechat hýčkat, nechť zavítá na toto místo. A já mu slibuji že bude na malou chvíli v nebi. Ano i to stojí nějaký ten groš, ale za co by život stál kdyby člověk jen šetřil a nic si nedopřál.

Max Kovář

“Restaurace na úrovni, kterou si rád občas dopřeji. Nabízí ne zcela běžné menu. Kultivované prostředí s profesionální obsluhou. Vhodné pro obchodní schůzky nebo zážitkový oběd. Výhodou je i možnost ubytování.”

– Pavel Drmola

“Pobyt na Samsaře byl pro mne narozeninové překvapení a opravdu se vyvedlo. Prostředí Statku a večerní posezení na terase Vás donutí vypnout”

– Andrea Secká Pilná

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo