fbpx

RESTAURACE

Oheň, příroda, lokální suroviny. Přesně takové jsou rautové večeře, které pro Vás chystáme na otevřeném ohni z kvalitních a lokálních surovin. V létě na terase s pohledem do krásné přírody Moravského krasu a v zimě si je vychutnáte v krbovně s plápolajícím ohněm.

OTEVÍRACÍ DOBA

11:30 – 22:00
nápojový, dezerty, polévka (bez rezervace)
17:00 – 20:00
rautové večeře (rezervace)
Neděle 12:00
oběd formou rautové hostiny (rezervace)

Zarezervujte si svůj oblíbený stůl na tel. čísle +420 702 098 832 nebo přes kontakty.

RECENZE

“Byli jsme tu s dětmi na polední menu a za zvířátky. Pro děti bylo meníčko skvěle vymyšlené, každý si vybral a moc si pochutnaly. Mají zde k dispozici pro děti pastelky a jiné hračky, také jsou zde k zapůjčení jídelní židličky. Skvělé hřiště, velké výběhy pro zvířata, krásné posezení na terase. Obsluha velmi milá.

Tereza Krejčiříková

“V krásném prostředí Blanska kdosi vybudoval krásné místo. Borci mají kuchyni pevně v rukou, dámy se nádherně točí kolem stolů. Sluší jim to neskutečně. No a my, jako zákazníci levitujeme štěstím. Ten kdo je ochoten se takto nechat hýčkat, nechť zavítá na toto místo. A já mu slibuji že bude na malou chvíli v nebi. Ano i to stojí nějaký ten groš, ale za co by život stál kdyby člověk jen šetřil a nic si nedopřál.

Max Kovář

“Restaurace na úrovni, kterou si rád občas dopřeji. Nabízí ne zcela běžné menu. Kultivované prostředí s profesionální obsluhou. Vhodné pro obchodní schůzky nebo zážitkový oběd. Výhodou je i možnost ubytování.”

– Pavel Drmola

“Pobyt na Samsaře byl pro mne narozeninové překvapení a opravdu se vyvedlo. Prostředí Statku a večerní posezení na terase Vás donutí vypnout”

– Andrea Secká Pilná

Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás to nejlepší

REZERVACE

nebo